line
line
ÚVOD | KONTAKT
středa 3. března 2021 - svátek slaví Kamil
 

 

Hlavní menu

Horizontální žaluzie

Horizontální - hliníkové, dřevěné, plisované  |  Vertikální  |  Venkovní  |  Roletky

Hliníkové žaluzie

stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost. Hliníkové žaluzie jsou použitelné prakticky do všech typů oken.

  Fotogalerie »»

Design klasik - IDK

Tento typ je dnes nejpoužívanější typ žaluzií do plastových oken a eurooken.

Žaluzie je ovládaná řetízkem /v barvě bílé, hnědé, béžové nebo šedé/, který zabezpečuje naklápění a vytahování lamel. Nosiče mohou být v barvě bílé, šedé a třech odstínech hnědé barvy. Tento typ může být vybaven lamelou o síle 0,18 mm v 24 barevných odstínech /IDK 18/, nebo lamelou o síle 0,21 mm v 33 barevných odstínech /IDK 21/.

Mezní rozměry:

Design klasik - IDK s rondo lištou

Jedná se o provedení žaluzie typu IDK. Horní nosič je překryt zaoblenou lištou v barvě bílé nebo čtyřech odstínech imitace dřeva. Stejně barevně laděn je i spodní nosník.

Tento typ může být vybaven lamelou o síle 0,18 mm v 24 barevných odstínech /IDK 18/, nebo lamelou o síle 0,21 mm v 33 barevných odstínech /IDK 21/.

Mezní rozměry:

Dřevěné žaluzie

Dřevěné žaluzie jsou na rozdíl od běžných žaluziíí vyráběny na míru přesně podle přání zákazníka. Mimořádná péče je věnována výběru dřeva pro lamely. Detaily jsou dokonale zpracovány.

Široká paleta barev, lamely barevně sladěné se šňůrkami, žebříčky a pásky Vám umožní použit tyto žaluzie jako dokonalý doplněk Vašeho interiéru.

Elite

dřevěné žaluzie jsou levnou variantou a jsou proto nabízeny v typizovaných rozměrech a standardní úpravě. Šířka lamel je 25mm, ovládání je prováděno pomocí tyčky (naklápění lamel) a terylenové šňůrky (vytahování lamel). Horní ocelový profil je kryt dřevěným volánem. Tyto žaluzie dodáváme ve vzorníku s 20 odstínů barev. Na výběr dřeva pro lamely nejsou kladeny zvláštní nároky. Mechanismus ovládaní je vhodný pouze k naklapění lamel, vytahování pouze vyjimečně.

Komfort

komfortní dřevěné žaluzie jsou vyráběny z lamel šíře 25mm nebo 50mm. Jsou ovládány v obou případech šňůrami, jejichž umístění vpravo nebo vlevo záleží na přání zákazníka, stejně jako volba žebříčku – šňůrový nebo páskový. Na výběru zákazníka je i kryt horního profilu – volán, který může být otevřený nebo uzavřený. Mechanismus ovládání je robustní a velmi trvanlivý.

Limity rozměrů:

Plisované žaluzie

  Fotogalerie »»

Duette je úplně nový způsob dekorace a zvýraznění oken.

Silhouette je revoluční způsob okenní dekorace:

Plissé:
Horizontální - hliníkové, dřevěné, plisované  |  Vertikální  |  Venkovní  |  Roletky
00256                              
nahoru | © 2021 Umbre | odkazy |                             --- tel.: 776 240 090, info@zaluzie-folie.cz ---